Sponzorujeme

Sponzorujeme

Skupina KASPER GROUP je významným sponzorem širokého spektra kulturních a sportovních aktivit v regionu Trutnova s cílem rozvoje místní kultury a sportu. Mezi hlavní oblasti patří podpora těchto kulturních akcí a sportovních týmů.

 

"Vážím si dlouholeté podpory pana Rudolfa Kaspera a firem KASPER, která směřuje do řady oblastí života v našem městě - do kultury, sportu, ale například i do vzdělání. Existují-li takovéto firmy a takoví podnikatelé, kteří žijí ve vzájemné symbióze s místem svého podnikání, kteří jsou schopni a ochotni tento soulad a své město dlouhodobě významně podporovat, znamená to, že žijeme ve zdravé a funkční společnosti. Proto bych chtěl panu Kasperovi a jeho firmám poděkovat, poblahopřát k pětadvacátému výročí založení a popřát hodně štěstí a úspěchů do dalších let."

Mgr. Ivan Adamec, starosta města Trutnov

Kultura

"Je tomu něco málo přes sedm let, co jsme otevírali středobod trutnovské kultury, tehdy zcela nové divadlo Uffo. Za tu dobu přineslo nejen Trutnovákům spoustu rozmanitých a věřím, že silných zážitků. Pan Rudolf Kasper a firmy KASPER podporují Uffo od začátku jeho existence a tato podpora za tu dobu dosáhla objemu, jenž je ve srovnatelných a často i větších městech výjimečný. Nám tato podpora dodává odvahu dělat naši práci bez kompromisů a co nejlépe. Dělat ji tak, abychom obohacovali a zpříjemňovali život co největšímu počtu našich občanů, a abychom šířili dobré jméno našeho krásného města v Česku i ve světě. Za to bych chtěl panu Kasperovi poděkovat a jeho firmám popřát mnoho dalších nejméně stejně úspěšných čtvrtstoletí."

MgA. Libor Kasík, ředitel Společenského centra Trutnovska pro kulturu a volný čas

 

V oblasti kultury podporujeme tyto projekty a instituce:

 

UFFO – generální partner

Galerie Města Trutnova – generální partner

Agentura pro rozvoj Broumovska – zlatý partner

Jazzinec - hlavní partner

Hudební festival Za poklady Broumovska – generální partner

Police Symphony Orchestra – hlavní partner

 

              

Kultura
Sport
Školství
Charita