Výrobky

Naše portfolio výrobků je velmi široké. Zpracováváme ocel, hliníky a nerezavějící ocel pro výrobu produktů od komponent až po kompletně smontované stroje. 
Hlavní strategií firmy je co nejvyšší komplexnost výroby, tj. dodávky výrobků včetně finální montáže a elektroinstalace. Vedle toho ale pro naše zákazníky zajišťujeme i dodávky drobnějších dílů dle jejich potřeby – zajišťujeme komplexní servis včetně veškeré související logistiky po celém světě.
Na následujících stránkách jsou hlavní výrobky našeho sortimentu představeny.

Prezentace závodu na zpracování plechu
Prezentace výroby tlakových nádob

Komponenty z plechu

díly pro automobilový průmysl v segmentu autobusů

Výroba komponent zejm. na podvozky autobusů, interiérových pohledových dílů, které musí splňovat všechny požadavky na vysoce odolné povrchové úpravy apod. Tyto komponenty jsou zpravidla lakovány kataforézou a následně práškovým nátěrem.

 díly pro větrné elektrárny

Výrobky na větrné elektrárny jsou ze speciálních vysoko-pevnostních nerezavějících ocelí a vyznačují se velmi vysokými nároky na přesnosti provedení.

 elektrokomponenty

Výroba součástek pro elektroprůmysl představuje zejm. sortiment vysekávaných pozinkovaných nebo hliníkových dílů pro následné montáže nejrůznějších elektronických zařízení.

 

 pohledová opláštění strojů a zařízení

Jedná se o výrobu atypických komponent opláštění nejrůznějších zařízení, zpravidla z oceli následně práškově lakované. Typickými příklady těchto výrobků jsou opláštění průmyslových mikroskopů a jiných elektrozařízení. 

Komponenty z plechu
Finální celky vč. montáže
Tlakové a netlakové nádoby
Exportní lokality a logistika
Reference