FINÁLNÍ CELKY VČETNĚ MONTÁŽE

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL V SEGMENTU AUTOBUSŮ

Jedná se o montážní celky dodávané na výrobní linky autobusů pro osazení do vozidla. Zpravidla jde o kataforézou a práškovým nátěrem lakované montážní celky, jako jsou sedačkové systémy, fixace autobaterií nebo systémy na manipulaci s rezervním kolem apod.

MONTÁŽNÍ CELKY
PRO VLAKY

Specifikem těchto výrobků je použitý materiál, kterým je zpravidla nerezový nebo hliníkový plech, ze kterého jsou vyráběny systémy nádrží pro zásobování vlaků pitnou a užitkovou vodou, rozvaděčové elektro skříně nebo systémy na klimatizační a topné jednotky vagonů. Výroba těchto zařízení podléhá normě EN ISO 15085-2 CL1, dle které je výroba KASPER KOVO s.r.o. certifikována.

TEXTILNÍ STROJE

Textilní stroje jsou tradičními výrobky, které jsou v posledních letech zastoupeny zejména systémy na výrobu umělého textilního vlákna z nerezavějící oceli.

FILTRACE VZDUCHU 

Jedná se o systémy z klasické nebo nerezavějící oceli, které jsou v naší společnosti kompletně konstruovány dle základního technického zadání zákazníka a jejich výroba zahrnuje montáž a výstupní provozní zkoušky. Zákazník obdrží funkční zařízení, které je již pouze zapojeno na místě určení. Součástí jsou funkční pneumatické prvky a elektroinstalace.

KABINY PRO
OBRÁBĚCÍ STROJE

Sortiment opláštění obráběcích strojů pokrývá zákaznické spektrum nejvýznamnějších švýcarských výrobců obráběcích strojů, kteří představují celosvětovou špičku v tomto oboru. KASPER KOVO je zde systémovým dodavatelem kompletní pohledové části stroje. Jedná se zpravidla o ocelové a práškově lakované nebo hliníkové výrobky s finální montáží.

KABINY PRO POTRAVINÁŘSKÉ STROJE

Opláštění potravinářských strojů jsou specifická svými požadavky na provedení a použité materiály, kterými jsou všechny druhy nerezavějících ocelí.

SYSTÉMY PRO
ZPRACOVÁNÍ POTRAVIN

Sortiment systému pro zpracování potravin tvoří zejména systémy zmražování potravin. Jedná se o finálně smontované systémy obsahující mechanické a elektroinstalace a zpravidla i kompletní vysokotlaké systémy chlazení, které jsou instalovány za dodržení mezinárodních standardů na tlakové rozvody.

ELEKTROROZVADĚČE

Skříně elektrických rozvaděčů jsou určeny do široké škály odvětví. Z toho vyplývají použité materiály (ocel, hliník, nerez) a jejich konstrukční provedení i samotná velikost. Jedná se o velmi rozmanitý sortiment, který představuje velkou část naší výroby.

Nově zajišťujeme také elektromontáž a kompletaci rozvaděčových skříní, čímž jsme schopni dodat finální výrobek.

PLATEBNÍ A INFORMAČNÍ TERMINÁLY

Systémy pro zprostředkování plateb nebo informační kiosky pro nejrůznější účely, jako jsou terminály v knihovnách nebo zákaznické prezentace produktů, jsou projektově řešené výrobky, které jsou konstruovány a vyráběny na klíč dle požadavku konkrétního projektu. 


HLEDÁTE SPOLEHLIVÉHO
VÝROBCE PODOBNÝCH PRODUKTŮ?

VEDOUCÍ LOGISTIKY
Vladimír Záliš
Mobil: +420 605 221 897
E-Mail: v.zalis@kasperkovo.cz

Prezentace závodu
na zpracování plechu ZDE