TLAKOVÉ NÁDOBY

Vyrábíme tlakové nádoby stabilní pro různé druhy pracovních médií a pro zákazníkem stanovené tlaky a teploty od objemu 0,5 l do 30 m³ a do průměru válcové části nádoby 3000 mm.

TLAKOVÉ NÁDOBY

Tlakové nádoby jsme schopni dodat v souladu s požadavky:
2014/68/EU
- směrnice pro tlaková zařízení s konstrukčním standardem EN 13445 pro tlakové nádoby nebo EN 13480 pro potrubní díly.
Pro lodní plavidla (Marine), pod schválením významnými certifikačními společnostmi, jako např. LR, BV, ABS, DNV, RINA a další.
ASME CODE Sec. VIII Div. 1 s razidlem U-stamp (případně s Um-stamp).
2014/29/EU - evropská směrnice pro jednoduché tlakové nádoby.
GOST R - tlakové nádrže na ruský trh.
AD2000

Nádoby vyrábíme z uhlíkové oceli, nerezové oceli a hliníku. Naše konstrukční oddělení kompletně zpracovává výrobní dokumentaci včetně statických i dynamických pevnostních výpočtů. Povrchovou úpravu nabízíme standardně v mokrých nebo práškových nátěrových systémech.

JEDNODUCHÉ TLAKOVÉ NÁDOBY (VZDUCHOJEMY)

Nádoby slouží jako zásobníky tlakového vzduchu nebo dusíku v průmyslových provozech, nákladních automobilech nebo kolejových vozidlech. Standardně je vyrábíme v objemech od 4L1000L a s max. pracovním tlakem do 16bar. V rámci platných norem lze parametry nádob přizpůsobit přání zákazníka.

Všechny výrobkové řady jednoduchých tlakových nádob splňují evropskou směrnici 2014/29/EU a příslušný konstrukční a výrobní standard EN 286-1, EN 286-2, EN 286-3, EN 286-4.

Nátěrový systém je možné aplikovat vně i uvnitř nádob.

NÁDOBY PRO
KOLEJOVÁ VOZIDLA

Nádoby pro tyto aplikace jsou zpravidla vyráběny dle standardů EN286-3, EN286-4 a EN 13 445. Výrobky se dělí na vzdušníky a zásobníky vody, které je možno veškerým příslušenstvím dle přání zákazníka, jako jsou topná tělesa, termostaty, hladinová čidla, izolace apod.

NETLAKOVÉ NÁDOBY

PALIVOVÉ NÁDRŽE DO AUTOBUSŮ ČI AUT

Jedná se o beztlaké nádrže ve specifickém provedení, např. přídavné palivové nádrže u autobusů. Zpravidla se jedná o hliníkové nádrže různých velikostí vyráběné v malých sériích dle konkrétního zadání zákazníka.

OLEJOVÉ NÁDRŽE
DO ZAŘÍZENÍ

Jedná se o beztlaké hranaté nádrže ve specifickém provedení, např. přídavné olejové nádrže pro zdvihací zařízení (jeřáby) apod. Zpravidla se jedná o nádrže z uhlíkové oceli různých velikostí, vyráběných v sériích dle konkrétního zadání zákazníka.

NETLAKOVÉ
NEREZOVÉ ZÁSOBNÍKY

Zásobníky jsou vhodné pro použití ve farmaceutickém, potravinářském či chemickém průmyslu. Zpravidla se jedná o nádoby z nerezové oceli různých velikostí, vyráběných dle konkrétního zadání zákazníka.


HLEDÁTE SPOLEHLIVÉHO
VÝROBCE PODOBNÝCH PRODUKTŮ?

VEDOUCÍ LOGISTIKY
Vladimír Záliš
Mobil: +420 605 221 897
E-Mail: v.zalis@kasperkovo.cz

Prezentace závodu
na zpracování plechu ZDE